Nyní můžete nově zahlédnout v našich automatech ovocné bonbóny jménem Veri Beri, které vás zaujmou nejen svoji neodolatelnou chutí, ale také jejich složením, které může zaujmout především lidi se zdravým životním stylem.

Veri Beri jsou totiž:

 • Přirozeně bez lepku

  Ovocné stripsy Veri Beri jsou vyrobeny výhradně ze 100% ovocných složek, proto přirozeně neobsahují lepek, arašídy, sóju, vejce ani jiné nebezpečné alergeny, díky tomu jsou bezpečné a vhodné úplně pro každého našince!

 • Bez přidaného cukru

  Při výrobě nepoužíváme žádný přidaný cukr ani umělá sladidla, proto veškerá sladká chuť ovocných stripsů Veri Beri je přírodní a pochází pouze z ovocného cukru přirozeně se vyskytujícího v ovocném pyré a šťávě.

 • Bez barviv a konzervantů

  Od počátku bylo naším hlavním cílem vytvořit 100% přírodní sladkou dobrotu bez umělých přísad, proto ovocné stripsy Veri Beri absolutně neobsahují žádná barviva ani konzervanty, umělé příchutě ani jiné špatné látky.

 • Jen z ovoce

  Ovocné stripsy Veri Beri jsou právem označeny jako 100% ovocné – jsou totiž vyrobeny výhradně z ovocných složek! Každá pochází z přírodního a čerstvého ovoce: ovocné pyré a šťávy, citrusový pektin a vláknina, přírodní aroma.

 • Bohatý zdroj vlákniny

  Většina lidí má v současnosti nedostatečný denní příjem vlákniny, ovocné stripsy Veri Beri naštěstí pomáhají přidávat důležitou vlákninu do naší stravy, protože jedno balení obsahuje více než 4 gramy citrusové vlákniny!

 • Citrusový pektin

  Jednou ze složek ovocných stripsů Veri Beri je pektin z citrusových plodů. Pektin je přírodní sacharid, který se vyskytuje v ovoci a používá se jako želírující látka v cukrářské výrobě. Je to rozpustná vláknina důležitá pro lidské tělo.

 • Vhodné pro vegany

  U nás máte absolutní jistotu, že ovocné stripsy Veri Beri díky své stoprocentně přírodní ovocné podstatě jsou nejenom ideálním ale také výživným společníkem pro osoby upřednostňující veganskou stravu a produkty.

 • Dlouhá trvanlivost

  Ačkoli k výrobě ovocných stripsů Veri Beri nepoužíváme konzervanty, jejich trvanlivost je dlouhá 12 měsíců přirozeně díky speciální technologii, která uchovává nízkou míru vlhkosti a vysoký obsah přírodních ovocných cukrů.

 • Balení “zip-lock”

  Ovocné stripsy Veri Beri mají pohodlné a snadno přenosné balení se zip uzávěrem pro opakované použití. Pokud se vám nebo vašemu dítku nepovede sníst celé balení najednou, pak si jednoduše své dobroty uchovejte na později!

Veri Beri jsou ovocné bonbóny, které jsou alternativní a zároveň zdravější řešení pro ty, které honí mlsná a nechtějí si kupovat cukrovinky v automatech. Veri Beri už dnes najdete ve všech našich automatech.