O společnosti

Společnost WITT Praha s.r.o. vznikla v květnu 1998 jako nástupce sdružení podnikatelů zabývajících se provozem nápojových automatů od roku 1996. Společníci ve sdružení se stali spolumajiteli nástupnické společnosti.

Postupem času se společnost rozrostla do současné podoby, kdy provozujeme více než 1000 vlastních nápojových a kusových automatů na školách, úřadech, tržnicích, státních institucích a jinde. Stěžejní činností je provoz nápojových automatů, ale rozvoj sebou přinesl také automaty na kusové zboží, dodávání surovin a servisu pro menší provozovatele, prodej, pronájem a leasing automatů a coffeservisu pro restaurace v celé oblasti Jižních, Středních, Západních Čech, Prahy a také celé Moravy.

V současnosti rozšiřujeme náš provoz o menší “kancelářské” nápojové automaty, kde oslovujeme a zabezpečujeme nápojovým servisem menší provozovny, kanceláře, sportoviště a jiná místa. Tedy poskytujeme nápojové automaty i tam, kde se z ekonomických důvodů nedají použít velké automaty.

Naše společnost se zařadila mezi největší provozovatele na trhu. I nadále chceme pokračovat v nastavené strategii, rozšiřovat provoz a naše služby směrem k nejdůležitějšímu článku celého řetězu, tedy ke konečnému spotřebiteli a našemu zákazníkovi.

Od roku 2010 jsme se stali preferovaným operátorem společnosti NESTLÉ ČESKO PROFESSIONAL. Díky tomu nabízíme ve jmenovaných oblastech kompletní NESCAFÉ nápojová řešení. Od malé kanceláře přes restaurace až po fabriku.

Kontakt

V Bílce 684
156 00 Praha-Zbraslav
IČ: 25668471
DIČ: CZ25668471

Tel: 257 920 922
Mobil: 605 228 942
Fax: 257 920 922

Firemní fotogalerie

Vytvoříme řešení za Vás, napište nám, my se Vám do 24 hodin ozveme zpět

O jaký typ služeb máte zájem?

Kávovary na stůlProdejní automatyAutomaty na džusSuroviny